Firmamız tekstil, dokuma, örme kumaş vb. dış giyim eşyaları üretimi ve satışı gerçekleştirmek amacıyla Miam Moda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile 2020 yılında kurulmuştur.

İlk olarak perakende ve toptan satış amacıyla ticari hayatına atılan firmamız 2022 yılında müşterilerine daha uygun fiyat politikası sunmak için miammoda.com üzerinden stoklu satış gerçekleştirmek için çalışmalarına başlamıştır. 

Misyonumuz

Miammoda.com olarak öncelikle üretmiş olduğumuz dış giyim ürünlerini Türkiye'nin 81 ilindeki tüm müşterilerimize stoklu bir şekilde uygun fiyatla ulaştırmaktır. Üretmiş olduğumuz ürünler daha çok genç kitleye hitap etmektedir. Değişen ve sürekli gelişen moda alanında kendimizi ve üretimlerimizi güncel tutarak gençlere yönelik en uygun ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda şirketimizin büyümesini ve gençlerimize daha iyi seçenekleri uygun fiyatla ve kaliteli üretimle sunmayı amaçlıyoruz. 

Vizyonumuz

Miammoda.com olarak E-ticaret sektöründe müşteri ihtiyaçlarının ve müşteri memnuniyetinin en önemli kriterler arasında olduğunu düşünmekteyiz. Satışını yaptığımız ve yapacağımız ürünlerde satın alma sonrası tüm müşterilerimize güler yüzle ve anlayışla yaklaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz ve tüm müşterilerimizin görüş ve fikirlerini dikkate alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

whatsapp